Hakkımızda

Hakkımızda

Değirmenciler Group’un bir firması olan Değirmenciler Narenciye, kendisine ait modern tesisiyle Mersin’in Akdeniz İlçesinde bulunmaktadır. 40 yılı aşkın süredir sektörün lokomotiflerinden olan firmamız, Çukurova Bölgesinin ve Türkiye’nin önde gelen narenciye firmalarındandır. Kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen ve gelişen firmamız; üretim, paketleme, depolama ve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Firmamızın misyonu; sahip olduğu geniş müşteri kitlesinin memnuniyetini arttırarak sürdürmek, verdiği hizmetin kalitesini en üst seviyede tutmak ve büyümesinin devamlılığını sağlamaktır.

Firmamızın vizyonu, global firmalar arasında öncelikli tercih edilen bir firma olmaktır.

Firmamız, sahip olduğu kalite anlayışı ile birçok uluslararası geçerli belgeye ve ödüle sahiptir. Bahçelerimizden elde ettiğimiz ürünlerin üretiminin en başından sonuna kadar takibi, elde ettiğimiz ürünlerin tesislerimize getirilmesi, tesislerimizde paketlenmesi, paketlendikten sonra müşterilerimize teslim edilmesi aşamalarının hepsini titizlikle yürütmekteyiz. Sahip olduğumuz bu kalite ve çalışma anlayışla ürünlerimizin ihracatını birçok ülkeye yapmaktayız.

Sosyal Medyada Bizi Paylaşabilirsiniz