Hakkımızda

Hakkımızda

Değirmenciler Group’un bir firması olan Denar Soğuk Hava&Plastik, kendisine ait modern tesisiyle Mersin’in Akdeniz İlçesinde bulunmaktadır. Kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen ve gelişen firmamız; soğuk hava depolarında depolama, plastik kasa üretimi, narenciye türü ve çeşitli meyvelerin işlenmesi hizmetlerini vermektedir.

Firmamızın misyonu; sahip olduğu geniş müşteri kitlesinin memnuniyetini arttırarak sürdürmek, verdiği hizmetin kalitesini en üst seviyede tutmak ve büyümesinin devamlılığını sağlamaktır.

Firmamızın vizyonu; global firmalar arasında öncelikli tercih edilen bir firma olmaktır.

Firmamız, sahip olduğu makinelerle plastik kasa üretimi yapmaktadır. Ürettiğimiz kasaların kalite kontrolü plastik ham maddesinin alımından kasaların teslimatına kadar titizlikle yapılmaktadır. Aldığımız plastik ham maddeleri gıda ile temasa uygun, sağlıklı, güvenilir, esnek, dayanıklı ve geri dönüştürülebilirdir. Sağlıklı ve kaliteli üretim yaparak müşterilerine hizmet veren firmamız, plastik kasa üretiminde Çukurova Bölgesinde ve Türkiye’de önde gelen firmalardandır.

Firmamız, sahip olduğu modern soğuk hava depolarıyla müşterilerine depolama hizmeti de vermektedir. Bünyemizde barındırdığımız soğuk hava depoları atmosfer kontrollü olduğu için ürünler daha uzun süreli ve sağlıklı kalmaktadır. Yaptığı işlerde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, verdiği depolama hizmetiyle de müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Sosyal Medyada Bizi Paylaşabilirsiniz